Автопродажа.com

Автобазар, автопродажа на Украине
Авто продажа КС 6572BY-С 2018 года выпуска в Ужгороде
Всего авто: 988
Сегодня: 0
  •  Добавить объявление
Автопродажа  →  Спецтехника  →  КС  →  КС 6572BY-С 40т. 34м. 4 секц, стрела овоидного типа

Добавлено: 29.07.2018 Продажа КС 6572BY-С 40т. 34м. 4 секц, стрела овоидного типа в Ужгороде



Также можно посмотреть:
•   Продажа автокранов на АвтоСайте

Цена: цена дог.
Год выпуска: 2018 г
Трансмиссия: Механическая
Тип кузова: Автокран
Состояние Идеальное
Дополнительно возможен кредит, лизинг
Город: Ужгород


Описание

Нові автомобільні крани вантажопідйомністю 40 т KC-6572BY-C на шасі МАЗ-6312С5

Виконання автокрана KC-6572BY-C
Базове шасі МАЗ-6312С5-0000558-012
Двигун ЯМЗ-53603
Колісна формула 6x4
Вантажопідйомність міді, т:
максимальна 40,0
мінімальна 0,9
Максимальний вантажний момент, тм 128,0
Довжина стріли, м: 10,5-33
Висота підйому максимальна, м 34
Висота підйому при максимальному вильоті, м 5
Глибина опускання, м до 11,0
Виліт, м:
максимальний 26,0
мінімальний 3,2
Максимальна маса вантажу, допустима для телескопування стріли, т, не більше
в межах вантажної характеристики до 8,0
Подовжувач стріли, м 9,0
Додаткова противага, т до 6,0
Максимальна швидкість підйому (опускання) пустого крюка та вантажів до 4 т, м / хв 13,3
Швидкість посадки, м / хв 0,4
Частота обертання, об / хв:
максимальна 0,96
мінімальна 0,2
Швидкість пересування, км / год 60
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:
довжина 12000
ширина 2500
висоті 4000
Маса, т 28,5

Кран автомобільний (автокран) KC-6572BY вантажопідйомністю 40 т призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт зі звичайними вантажами на розосереджених об'єктах. Кран компактний, маневрений і збалансований по масі.
Привід кранової установки здійснюється за допомогою аксіально-поршневого насоса, який приводиться в обертання двигуном базового автомобіля через коробку передач і додаткову коробку відбору потужності.
Гідравлічна система кранової установки забезпечує плавне керування всіма механізмами з широким діапазоном швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох кранових операцій. У гідроустаткуванні автокрана, лебідці та механізмі повороту застосовані комплектуючі провідних світових виробників.
Чотирьохсекційного стріла довжиною 10,5 у втягненому положенні забезпечує крану компактність і маневреність при переїздах, а при повністю висунутому стані 33м - велику робочу зону і велику висоту переміщення вантажу при роботі. Можливість телескопування стріли з вантажем на гаку дозволяє автокрану виконувати спеціальні роботи: встановлювати вантажі у важкодоступних місцях, проносити серед змонтованих конструкцій.
Редуктора механізму повороту і лебідки виробництва світового лідера в даній області-Bonfigliolli (Італія). Редуктора планетарного типу з дисковими гальмами, що відповідає найсучаснішим вимогам, що пред'являються до вантажопідіймальних кранів.
Кабіна машиніста нової конструкції і сучасного дизайну комфортабельна і має великий внутрішній об'єм. Круговий скління забезпечує відмінну видимість робочої зони при будь-яких довжинах стріли і будь-якого кута нахилу стріли. Застосування сучасних матеріалів сприяє поліпшенню тепло- і шумоізоляції. Для обігріву кабіни використовується автономний дизельний обігрівач «Планар». На вимогу замовника встановлюються опалювачі Airtronic і Webasto.
Безпечну роботу крана забезпечує комплекс приладів і пристроїв, в тому числі мікропроцесорний обмежувач навантаження ОНК-160С з ц

Контактная информация

Срок публикации данного объявления истек



Объявления о продаже спецтехники по маркам




Автобаннерная Сеть



Запчасти
Быстрый поиск автозапчастей по всей Украине на Запчасть.com.ua
 Хроника ДТП на АвтоСайте


Смотреть все ДТП за сегодня


 

Rambler's Top100
 
 

Главная   -   Добавить объявление   -   Автомобили   -   Архив объявлений   -   Контакты


© 2008 Автопродажа.com. Все права защищены
Наш сайт не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.